O mně


Jmenuji se Daniel Bárta a jsem realitní makléř

V realitách jsem od roku 2016. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti.

Proč vznikly tyto stránky?
Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.
Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř.

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Proč právě já?

  • Reality mě baví a dbám na svoje dobré jméno a pověst
  • Snažím se s klienty vytvářet vztah založený na důvěře, profesionalitě a lidském přístupu
  • Pracuji za Vás - zajistím kompletní servis, abyste si mohli v klidu užívat volného času a veškerou práci ohledně prodeje nechat na mně.
  • Jako rodák mám výbornou znalost města Pardubic a jeho okolí
  • Jsem obklopen skutečnými odborníky v oblasti realitního práva, finančního poradenství a marketingu (profesionální fotografie)


Pokud jste dočetli až sem, děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.